Велике дякую за клітку Combi 2, хом'яки задоволенні)))
Також окремо дякую за упаковку коробки))
Дуже доброзичливий сервіс. Товар норм, все сподобалось.
В зоомагазині придбала дрібницю для домашнього улюбленця.Доброзичливість,привітність,належна увага,повага до покупця на найвищому рівні.Дуже приємно робити покупки в них.Всім рекомендую!!!!
Найліпший із Зоомагазинів)))
Корм дуже якісний,продавець дуже вічливий,обслуговування на самому вищому рівні.Будемо звертатись ще😁.Дякую.