Продавцом о обслуживанием осталась довольна!Собаки покупками тоже)))
Відповідальний та уважний продавець, замовлення оформили дуже швидко, доставка оперативна(вчора оформила,сьогодні вже отримала замовлення). Замовляли сумку переноска для котика, товар якісний відповідає опису+дуже приємна ціна. При необхідності буду обов'язково ще замовляти в цьому магазині. Магазин рекомендую:)!!!
Дуже ввічливий та приємний продавець, надав якісно та чітко всю інформацію про товар. Задоволені покупкою і щиро вдячні!
Такого приємного менеджера я в житті ще не чула! Дякую! Так тримати❤️