Не вистачить зірочок, щоб оцінити продавця! Якби ж усі були такі турботливі та клієнтоорієнтовані. Максимально задоволена взаємодією з продавцем. Дякую і рекомендую від щирого серця!
Спасибо продавцу корм качественный рекомендую.....