Ввічливий продавець,гарне обслуговування,відправили швидко.
Будиночок якісний,немає ніякого запаху ,але прийшов з двома входами,а на фото вхід один😳це звісно не критично
Товар і продавця рекомендую!
Дякую )
Рекомендую магазин. Дякую вам гарне та швидке обслуговування. Я з вами 🤗
Супер продавець) Рекомендую)