Ціна хороша, приємний продавець, однозначно будемо і надалі замовляти у них)
Продавець дуже ввічливий , передзвонили все уточнили , побільше би таких людей які цінять своїх клієнтів , щиро дякую
Ціна хороша, приємний продавець, однозначно будемо і надалі замовляти у них)