Наталія, дякуємо за відгук!
Обслуговування та сервіс найкращий! Замовила маленьку іграшку для своєї кішки, а обслуговування та консультація ніби я придбала холодильник! Так тримати! Бажаю вам процвітання та багато клієнтів! За таким бізнесом як ви майбутнє нашої країни 🤗 Дякую вам!
Олена, щиро Дякуємо за відкук! За наступної необхідності в зоотоварах, звертайтесь, будь ласка. Будемо раді подальшій співпраці!
Світлана, дякуємо за відгук!
Хороший товар, швидка доставка, дякую
Оксана, дякуємо за відгук!
Чудовий продавець, гарна консультація, поілка приїхала гарно запакована, я дуже задоволена. Дякую! Гарних вам продажів!