Отличная работа продавца.Отличный товар.Все на высшем уровне!
Продавець дуже ввічливий. А якість товару не відповідає ціні,коробку не пошкурили,загрози стирчать одна на одній.
Усе просто супер. Ввічливий продавець!!! Дуже відповідальний. Дякую.