8 904 ₴/од.
Клітка Ranch 100 Restyling – справжній житловий будинок для кроликів, який забезпечить вашим друзям безпеку та комфорт. Вона також підходить для використання на вулиці, міцна і довговічна, виготовлена з деревини північної сосни, сертифікованої за схемою FSC® і видобувається тільки в лісах, легально та відповідально керованих лісозаготівельними підприємствами, відповідно до суворих екологічних, соціальних та економічних стандартів. Деревина захищена екологічно-безпечним, нетоксичним, водовідштовхувальним покриттям, що запобігає утворенню плісняви, стійким до ультрафіолету, нанесеним за допомогою технології порошкового фарбування для збільшення терміну служби виробу. Для збільшення довговічності конструкції дошки дуже ретельно підганяються і з'єднуються за допомогою гвинтів.
Клітина має особливу дворівневу конструкцію, розділену на кілька зон, призначених для задоволення потреб вашого вихованця протягом дня. На нижньому рівні – територія, обгороджена металевими гратами, зі зсувними дверцятами, закритими на безпечний замок, та комплект дерев'яних драбинок, що ведуть нагору. На верхньому поверсі знаходиться спокійна зона з місткою дерев'яною основою та двома пластиковими піддонами для збору наповнювача, а також затишний будиночок для відпочинку з милими малюнками зовні.
А що щодо обслуговування? Немає проблем! Щоб легше було чистити клітку та виймати кролика, клітка Ranch 100 Restyling має відкидний дах. Крім того, два пластикові лотки, призначені для збору відходів життєдіяльності кролика, легко виймаються і залишаються прихованими від очей за відкидними дерев'яними дверцятами, що зариваються за допомогою засувки. Отвір для переходу на нижній поверх може закриватися зручною кришкою, що практично під час прибирання. Бортики мають збільшену висоту, що запобігає пробудженню наповнювача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | Для кроликів і морських свинок |