Замовляла миски для котів. Подяка супер продавцю Андрію. Звʼязалися зі мною швидко,відправили теж швидко. Гарно було все запаковано. Мисочки дуже зручні для котиків,якість дуже гарна. Рекомендую цей магазин
Замовлення отримала, дуже гарні мисочки, мені та кішечкі сподобались)
Дякую за швидку доставку.
Все ок
Супер, Дякую!
Все отлично, отправили быстро. Консультант хороший.
Дякую.Все чудово