15 744 ₴/од.
Клітка для птахів Ferplast WILMA LARGE
Вол'єр Wilma Large, вишуканий і елегантний, дійсно просторий, ідеально підходить для утримання канарок, папуг, маленьких папуг або інших екзотичних птахів. Міцна та міцна клітка виготовлена з повагою до довкілля із сертифікованої FSC® деревини, яка надходить тільки з лісів, які керуються правильно та відповідально відповідно до суворих екологічних, соціальних та Економічними стандартами. Деревина захищена нетоксичною екологічною й антиплесневою фарбою, стійкою до ультрафіолетового випромінювання й водовідштовхувальною, покритою лаком з використанням технології «покриття потоком» для більшої довговічності. Сітка виготовлена з міцного пофарбованого металу. У комплекті з необхідними аксесуарами, як-от насести та сталеві чаші, міцні та гігієнічні, знімні з основи. Тримач для чаші з насестом для маленьких пташок обертається, щоб полегшити операції з наповнення та технічного обслуговування. Вол'єр являє собою передні двері, що широко відчиняються, забезпечені запобіжним гаком, і кілька невеликих бічних дворок, корисних для операцій щоденного обслуговування. Місткий висувний лоток із пластику ідеально підходить для зберігання бруду та залишків їжі та може бути заблокований зовні завдяки спеціальним гачкам, розташованим на передній стороні.
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040001244.pdf
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040001269.pdf
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040001316.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір породи тварин | Гігантські, Дрібні, Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тварина | Птахи |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 1585 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 670 мм |