
735 ₴
Артикул: 43431, Розміри: 32 × 60 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кутова кігтеточка |
| Розміщення | Настінно-кутове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень, Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 600 мм |