886 ₴
Інструкція зі збирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Купалка |
| Тварина | Птахи |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TX-5404 |