5 273 ₴/од.
Клітка для птахів Ferplast PIANO 5
Клітка Piano 5 має всі характеристики, щоб стати ідеальним будинком для канарок, папуг та інших птахів. Базовий дизайн. Клітина має пофарбовану металеву сітчасту конструкцію з дахом, оснащеною кутовими опорами та затисками кріплення, що гарантують максимальну міцність і безпеку. Клітка також оснащена великим пластиковим піддоном з двома знімними підносами для легкого і швидкого прибирання. Аксесуари в комплекті: пластикові жердинки, напувалка, прищіпка для овочів та гойдалки. Крім того, спеціальні знімні годівниці Brava 2 сконструйовані з можливістю повороту на 180 °, тому їх можна наповнювати зовні, не відкриваючи клітину, що дозволяє уникнути ризику втечі вашого маленького пташки. Вони мають зручні краї, які запобігають випаданню їжі із клітини. Цілком прозорі, вони дозволяють швидко контролювати рівень корму всередині.
Клітка Piano 5 повністю розбірна та поставляється в компактній упаковці.
Додатково ви можете придбати пластикову підставку F 72 або сучасну дерев'яну підставку Sumet 65 Wood з коліщатками.
Piano 5 - це екологічний продукт: вони виготовляються з матеріалів, отриманих в результаті промислової та постспоживчої переробки, для захисту навколишнього середовища, в якому ми живемо разом із нашими друзями-тваринами.
Посібники користувача
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040000014.pdf
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040001110.pdf
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040001598.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Великі, Середні, Гігантські |
| Стан | Новий |
| Тварина | Птахи |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |