1 219 ₴
Артикул: 40341, Розміри: 40 × 40 × 56 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Закритий |
| Ширина | 400 мм |