Опис
Лежак «Аскольд»
Просторий лежак «Аскольд» від ТМ Pet Fashion чудово підійде для собак середніх і великих порід. Вихованець буде вам вдячний!
• Стійкість до пошкоджень, тканина не накопичує пил і бруд
• Лежак легко очищається за допомогою вологої губки
• У бортики та дно вшиті змійки, які дають змогу вийняти м'які подушки
• Чохол можна прати вручну, тканина швидко сохне, не мнеться, довго зберігає колір
Лежак чудово впишеться в інтер'єр у стилі лофт, мінімалізм, хай-тек, еклектика.
Оптимальне поєднання прекрасної якості та доступної ціни!
Матеріал: сумкова тканина (поліестер), синтепон.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Великі, Гігантські, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 760 мм |