2 650 ₴/од.
Atlas Bike Rapid - ідеальний варіант перенесення для дрібних собак, що швидко і легко кріпиться до керма велосипеда. При необхідності ви можете зняти перенесення та залишити кріплення на кермі для наступної поїздки. Переноска Atlas Bike Rapid виготовлена з легкого міцного пластику та оснащена всіма необхідними аксесуарами для комфортної поїздки: захисними металевими гратами, передньою підставкою для лап собаки, ременем безпеки, що кріпиться до нашийника або шлейки для стійкого положення під час пересування. З зовнішнього боку розташовані дві зручні кишеньки для аксесуарів, в які ви зможете покласти повідець, ключі або мобільний телефон. В упаковці ви також знайдете бавовняну подушку, що підлягає пранню.
Atlas Bike Rapid витримує вагу до 7 кг.
Atlas Bike Rapid - це екологічний продукт: виробляється з матеріалів, отриманих в результаті промислової та постспоживчої переробки, для захисту навколишнього середовища, в якому ми живемо разом із нашими друзями-тваринами.
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040001268.pdf
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fpdropshipping-pdf/istruzioni_montaggio-0040001373.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 345 мм |