Дуже задоволена покупкою і рада, що звернулась саме до цього продавця. Шалено приємна людина в спілкуванні. Дуже сподобалося відношення до мене, як до покупця. Дякую ще раз.
Быстрая отправка, внимательность и хорошая консультация. Товар идеально подошёл, остались довольны)
как всегда на 10+
Гарне обслуговування, уважний та грамотний менеджер. Повертаємось за покупками не перший раз. Рекомендую.
Чудовий інтернет-магазин! Рекомендую всім!
Дуже ввічливий менеджер. Гарна якість. Упаковано 👍.
Чудовий магазин. А менеджер взагалі підкорив серце) Товар якісний, а доставка швидка. Рекомендую усім 👍