Дякую. Дуже вічливий продавець,все детально розповів. Товар хорошої якості,швидко відправили. В майбутньому буду звертатися в цей магазин. Успіхів Вам.
дуже класний магазин та суперові працівники, швидко зв'язались, дуже ввічливі, проконсультували, підібрали , все супер! молодці!!!
Дуже гарний магазин- рекомендую і сама буду купляти в цьому магазині. Чемний оператор, ціна актуальна, дуже швидка відправка. Передзвони Дуже швидко , відповіли на всі питання. Бажаю миру і процвітання🕊🇺🇦🕊
Допоможуть зробити правильний вибір, усе чудово і професійно.