Супер магазин, быстро ,чётко. Очень приятное обслуживание.
Чудове обслуговування і товари. Замовляю вже не вперше і задоволена кожен раз. Бажаю розвитку магазину та гарних клієнтів
Швидке обслуговування, ввічливий та обізнаний менеджер! Рекомендую щиро!!!
Дуже гарне обслуговування. Все розповіли про товар, відправили дуже швидко. Все прийшло ретельно запаковане.
дуже чемний продавець!Товар якісний,доставка дуже швидка. Буду звертатись тепер на постійній основі