очень хороший магазин и обслуживание
Дуже кльовий,уважний,👍👍👍
Все чудово, лише один мінус - обслуговували росіською мовою, порушуючи статтю 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
зауважень немає
Отличный магазин. Очень вежливое обслуживание. Точно рекомендую и точно обращусь ещё.
Продавець чесно попередив, що мого заказа у нього на складі немає.