Рекомендую продавця.
Продавець - відповідальна,чесна, організована, розумна людина.
Відповідальний продавець. Дуже задоволена особистим спілкуванням з продавцем, його турботою про покупця, і швидкістю виконання замовлення.
Замовляла когтеточку Trixie для своїх котів. Така сама когтеточка слугувала 15 років інтенсивного користування (Ось що значить німецька якість!)
Чудова комунікація, раджу продавця
Продавця рекомендую! Швидка відправка, якісний товар, низькі ціни