Замовила шлейку та чобітки. Дякую за постійний зв'язок та допомогу в виборі. Оскільки по розміру не була впевнена, продавець одразу запропонував повернення в випадку якщо не підійде. Але все добре. Швидко відправив. Все так як на сайті продавця та сайті Тріксі, бо брала саме їх товари.