Дуже ввічливий та привітний продавець,швидко відправили,про товар гарно розповіли)
Завжди вічливий продавець ,завжди на зв'язку ,замовляють постійно.Рпкомендую.👍
Дякую,все чудово!!!Усім дуже задоволені!!!))
Супер відповідальний продавець!
З уважністю реагує на замовлення, дуже ввічливий!
А якщо у вас щось піде не за планом з замовленням - вчасно реагує та виправляє ситуацію!
Дуже високий рівень сервісу!
Дякую!